בניית והתקנת פרגולות

בעשור האחרון בניית והתקנת פרגולות לפינות לישיבה ולמפרסות שמש הפכו לטרנד בהוויה הישראלית. פינות ישיבה אלו משכו אליהן תשומת לב מרובה, מכיוון שהישראלים נהנים, במיוחד בימים יפים, לשבת בחיק המרפסת ולבלות תחת הפרגולה.

פרגולת העץ קיימת במגוון נרחב של עיצובים וצבעי עץ, שמותאמים לכל חלל פנימי או חיצוני. פרגולת העץ מגינה מפני השמש ומקרה ומהווה איטום בעבור הגשם בימי החורף הקרים.

פרגולות אפשר לבנות ממבחר רב של סוגי עץ, כמו עץ הגושני. פרגולת העץ הזאת תהיה בעלת יסודות חזקים שלא יטו להתקפל והמרווח בין עמודים יהיה רחב, וכך יהיה אפשרות לנצל את החלל. בניית פרגולה מעץ זה תעניק מראה כפרי ואווירה נונשלנטית.

כדאי לבחור פרגולת עץ שעברה איטום מפני רטיבות ולחות, על מנת שתהיה עמידה לאקלים בקיץ ובחורף. אם הפרגולה אמורה להיות במגע עם מים, אזי צריך למרוח עליה זפת, על מנת לשמור עליה ועל אורך חייה.

על מנת לבנות פרגולה צריך להיות מקצועיים ומיומנים. לכן הקפידו לבחור בעל מקצוע מיומן ובעל ניסיון בתחום הפרגולות. לא רק אופי בעל המקצוע חשוב, אלא גם טיבם של חומרי הגלם שבו הוא משתמש חשוב ביותר. על מנת לבנות פרגולה טובה, צריך להשתמש בחומרים עמידים ואיכותיים. המחיר יעיד על איכות החומר. באם אתם מקבלים הצעת מחיר נמוכה מדי – סביר להניח שאיש מקצוע זה משתמש בחומרים לא איכותיים וכך גם תיראה הפרגולה שלכם וחבל...