• slider1
  • slider2
  • slider3
  • slider4
קישורים מומלצים: מקלחונים מעוצבים שמות לבנים

התקנת חלונות בלגיים

פרופיל בלגי הוא סוג מיוחד של עיצוב, אשר משמש להתקנת עיצוב וחלונות גדולים. פרופיל בלגי, למרות שמו, מיוצר בארץ ישראל. הפרופיל מורכב מפסי ברזל דקים, אשר בעזרתם ניתן לחלק את שטח החלון או שטח הדלת לחלקים של משטחים ועדיין להיוותר במראה שנראה פשוט ולא מסובך. התוצאה איכותית ומסקרנת, אך ישנה תופעה לא נעימה שטמונה בברזל – הוא נוטה להחליד, ולכן יש צורך מדי תקופה לטפל בו ולצבוע אותו.

הפרופיל הוא פרופיל מתכתי, לרוב אלומיניום או ברזל, הפרופיל מאופיין בעובי דפנות די גדול באופן יחסי. עצם העובדה שהדפנות חזקות, הן יכולות להיות מרוחקות האחת מהשניה וזאת ללא פגיעה בחלון וללא פגיעה בחוזק הפנימי של מבנה החלון. אפיונו של החלון הבלגי בכך שהוא יוצר מעין תחושה של מרחב ושל פתיחות, וכן אלגנטיות ויוקרה וכל זאת מבלי להתפשר על העמידות ויכולת האיטום שלו. החלונות הבלגיים הם קטגוריה נרחבת בעולם החלונות, מגוון הסגנונות של החלונות הבלגיים הוא נרחב והאופציות הן רבות.

באם תבחרו באפשרות של התקנת חלונות בלגיים, אזי תבחרו באפשרות אסתטית ועיצובית ליצירת חלון גדול בבית שלכם. החלון הבלגי משלב הן פרופיל דקורטיבי והן נותן תחושה של חיבור ופתיחות לעולם החיצוני וייווצר לכם חדר מואר היטב ויפהפה. ניתן לעצב אותם במגוון אפשרויות ובמגוון אופנים. ישנה אפשרות לתכנון חלון בלגי עם שילוב של ברזל, אלומיניום או כל אחד בנפרד, כאוות נפשכם.