• slider1
  • slider2
  • slider3
  • slider4
קישורים מומלצים: הובלות ברעננה

בנייה והתקנת מסתורי כביסה

הלכתם לגור בשכונת פאר? הכל יפה וטוב, חתמתם על חוזה, המיזוג כבר פועל, הרהיטים כבר הגיעו, המטבח כבר הוקם, הכל עומד על תילו, אבל פתאום שמתם לב, שיש דבר שמכער את הבית שלכם – כולם תולים כביסה בחלונות וזה גלוי לעין! אין דבר יותר מכוער מזה!!! לפתע הבניין היוקרתי שלכם נראה כמו שיכון, הכל נראה לכם צפוף בעיניים, הכל התמלא בצפיפות צבעונית של בגדים והלבשה תחתונה, שומו שמיים, העולם נחרב עליכם, מה עושים? יש לנו פתרון עבורכם והוא - בנייה והתקנת מסתורי כביסה.

בעידן המודרני, שהכל כבר כל כך מתפתח, אין צורך שהכביסה של כל הדיירים בבית שלכם תהיה כל כך גלויה לעין, ניתן להסוות אותה בקלות. על מנת להסוות את הכבישה, ניתנת האפשרות לתלות אותה במקום מוסתר או שניתן להיעזר באלטרנטיבה אחרת, אופציונאלית יותר – מסתורי כביסה מאלומיניום, הם יסתירו לכם ולשכנים שלכם את הכביסה ביעילות ובאפקטיביות. מסתורי כביסה אלו יכולים להסתיר לא רק את הכביסה שלכם, אלא גם את הימצאותם של גב המזגנים, צירי מילוט, פירי אשפה ומעליות וכדומה.

מסתורי כביסה ראשית כל, יגנו על הכביסה שלכם מפני אבק ולכלוך של ציפורים, הם גם יגנו על הפרטיות שלכם. מסתורי הכביסה מורכבים מאלומיניום בגימור מיוחד אשר נותנים הגנה לכביסה שתלויה על החבל שלכם. לעיתים יונים מסתבכות במסתורי הכביסה ועל כן יש להתקין רשת יונים.