• slider1
  • slider2
  • slider3
  • slider4
קישורים מומלצים: פיקוח בנייה

תיקון והתקנת תריסים ידניים

הגעתם למנוחה ולנחלה – סוף כל סוף קניתם בית משלכם! חתמתם לא מכבר על החוזה עם הקבלן, הזמנתם את המזגנים, הגיע המטבח החדש והיפה שהזמנתם, הסלון כבר הגיע, חדר השינה גם הגיע, וכן החדרי ילדים – והנה, להפתעתכם – שמו לכם תריסים חשמליים. שומו שמיים – אתם ממש לא מסתדרים אתם. השלט כל הזמן נתקע, התריסים לא עולים או לא יורדים, גם לכך יש פתרון - תיקון והתקנת תריסים ידניים.

התריסים הכי נפוצים כיום במדינת ישראל הינם תריסי גלילה. קל לתפעל תריסי גלילה והעלות של תריסה גלילה זולה לחלוטין וזאת הסיבה שהם מהווים את הפתרון האופטימלי לרוב הבתים במדינת ישראל. ישנם גם תריסי גלילה חשמליים, אבל לכם אנו ממליצים על תריסי גלילה ידניים, כדי שלא תסתבכו שוב עם השלט...

תריסי הגלילה הידניים הם פשוטים ועמידים, הם אומנם אינם יוקרתיים כמו תריסי עץ דקורטיבי או תריסי אלומיניום, אך תריסי גלילה ידניים אלו הינם מוצר יעיל ואיכותי.

תריסים ידניים נוספים שאפשר למצוא והם יותר איכותיים ויוקרתיים – הינם תריסים מעץ. תריסי העץ הינם דקורטיביים והם בעלי סגנונות שונים. תריסי העץ עדינים ויש לטפל ולנקות אותם על בסיס קבוע. תריסי העץ הידניים מעבירים תחושה של מראה ייחודי לבית שלכם ויעניקו לו מראה כפרי ונינוח. תריסי העץ הידניים משתלבים היטב עם צמחייה בבית שלכם ואם יש לכם רהיטי עץ, הרי שהשילוב יהיה מושלם.